O programu Ordinace

Ordinace PUSSA je program pro ambulance soukromých lékařů a malých ambulantních zařízení.

Program je na trhu od roku 1992 a patří mezi dvanáct nejpoužívanějších programů v této oblasti. Funkčnost je zabezpečena na 32 bitových operačních systémech Windows XP SP3, Windows 7, Windows 8 i Windows 10.

Lidem, kterým nevadí (nebo se jím dokonce líbí) prostředí DOS aplikací, ocení jednoduchost, rychlost a více jak dvacetiletím prověřenou funkcionalitu. Lidem, kteří dávají přednost moderním aplikacím doporučujeme náš EcceHomo Ambulance.

Upozornění

Ordinace PUSSA je program pro operační systém DOS. I když bezproblémově funguje i na Windows 10, pravděpodobně se nepodaří implementovat podporu eReceptu a EET. Uživatelům, kteří tuto funkcionalitu budou potřebovat doporučujeme zvážit přechod na náš program EcceHomo Ambulance!

Cenový plán

OrdinaceSolo

3.600 Kč/rok
  • Jednouživatelská verze
  • Aktualizace na CD *
  • Roční servisní podpora

OrdinaceLAN

4.600 Kč/rok
  • Síťová verze **
  • Aktualizace na CD *
  • Roční servisní podpora

* Lze objednat internetovou variantu, kdy si uživatel stahuje aktualizace z internetu. Sleva za tuto variantu je 900 Kč.

** Síťová verze vyžaduje zakoupení síťového runtime PC Fand 4.2. Existují varianty pro 5, 10 a nad 10 stanic.

Technické požadavky

Přesto, že je Ordinace program pro operační systém DOS, vyžaduje pro svůj běh operační systém Windows. Podporovány jsou Windows 10, 8, 7 a XP SP3. Vždy se musí jednat o 32 bitovou verzi Windows. Na 64 bitových Windows program ordinace nelze spustit.