Online dokumentace

Zde je k dispozici dokumentace k programu HomeCare.

Tato online dokumentace se může mírně lišit od nápovědy dodávané s programem.

On-line dokumentace

Technický deník

Technický deník slouží pro průběžné dokumentování změn v programu HomeCare. Je aktualizován v reálném čase, tedy ihned po dokončení a otestování změn programátorem.

Technický deník

Odkazy

Program EcceHomo je naprogramován v databázovém vývojovém prostředí programu FileMaker. Pokud Vás zajímá pozadí EcceHomo potom Stránky FileMaker jsou dobrým místem. Stránky jsou z velké části v češtině.

Společnost 24U s.r.o. je distributorem produktů FileMaker pro Českou republiku. Naše firma PUSSA software se prodejem FileMaker nezabývá a proto se společností 24U úzce spolupracuje. Na stránkách 24U sice FileMaker nekoupíte, ale najdete na nich kontakty, kde lze FileMaker objednat.

Winsoft International je francouzská společnost, která překládá produkty FileMaker (nejen) do češtiny. Winsoft E-shop je plně v češtině a můžete zde produkty FileMaker přímo koupit, pokud Vám nevadí platba kartou v eurech.

AMOS software je česká společnost, která je dalším prodejcem produktů FileMaker. AMOS E-shop umožňuje pohodlný nákup produktů FileMaker. Nevýhodou je trochu vyšší cena a pozdější "naskladnění" nových verzí.