Online dokumentace

Zde je k dispozici kompletní dokumentace k programu EcceHomo.

Tato online dokumentace je volána přímo z programu, pokud je nastaven typ dokumentace na "internetová". Online dokumentace se průběžně aktualizuje.

On-line dokumentace

Technický deník

Technický deník slouží pro průběžné dokumentování změn v programu EcceHomo. Je aktualizován v reálném čase, tedy ihned po dokončení a otestování změn programátorem.

Technický deník

Odkazy

Program EcceHomo je naprogramován v databázovém vývojovém prostředí programu FileMaker. Pokud Vás zajímá pozadí EcceHomo potom Stránky FileMaker jsou dobrým místem. Stránky jsou z velké části v češtině.

Společnost 24U s.r.o. je distributorem produktů FileMaker pro Českou republiku. Naše firma PUSSA software se prodejem FileMaker nezabývá a proto se společností 24U úzce spolupracuje. Na stránkách 24U sice FileMaker nekoupíte, ale najdete na nich kontakty, kde lze FileMaker objednat.

Winsoft International je francouzská společnost, která překládá produkty FileMaker (nejen) do češtiny. Winsoft E-shop je plně v češtině a můžete zde produkty FileMaker přímo koupit, pokud Vám nevadí platba kartou v eurech.

AMOS software je česká společnost, která je dalším prodejcem produktů FileMaker. AMOS E-shop umožňuje pohodlný nákup produktů FileMaker. Nevýhodou je trochu vyšší cena a pozdější "naskladnění" nových verzí.

Podpora verzí FileMaker

Společnost FileMaker Inc. uvádí dostupnost jednotlivých verzí FileMaker a ukončení podpory. Program EcceHomo tyto lhůty respektuje. Novinky v programu EcceHomo jsou vyvíjeny s přihlédnutím na dostupné verze FileMaker. Jinými slovy EcceHomo vyvíjíme tak, aby běžel i na nejstarší dostupné verzi FileMaker. Tabulka níže zobrazuje dostupnost verzí FileMaker tak, jak ji uvádí společnost FileMaker Inc.

Produkt Dostupnost Konec podpory
FileMaker 17 Ano Aktuální verze
FileMaker 16 Ano 18.9.2020
FileMAker 15 Ano 20.9.2019
FileMaker 14 Ano 21.9.2018
FileMaker 13 Ne 22.9.2017